| anonim_4396 a întrebat:

Stiti filme cu supereroi? Gen Gardienii Galaxiei, cu ceva comedie

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

X men Apocalypse, Deadpool.

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Le-am vazut pe ambele
Geniale filme

| Adry05 a răspuns:

Vezi pe aici:
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-supereroi/
Citeste parerile, de obicei majoritatea cam au dreptate, ia-te dupa aia. :))

| anonim_4396 explică (pentru Adry05):

Stiu de site-ul ala de mult timp, ceream parerea persoanelor, puteam sa caut si singur

| faramatania a răspuns:

Men In Black (seria/1997/2002/2012),Iron Man (seria/2008/2010/2013),Man Of Steel (2013),Deadpool (2016),Doctor Strange (2016),Fantastic Beasts And Where To Find Them (2016)

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Le-am vazut cam pe toate, dar mersi
O sa ma uit la ultimul

| J0B0MAT a răspuns:

Seriile: Batman, Iron man, Fantastic four

Man of steel, Batman vs Superman

| justanotheruser99 a răspuns:

Thor.

| August99 a răspuns:

Suicide Squad

| anonim_4396 explică (pentru August99):

Nu-mi place, n-o suport pe Harley Quinn si pe Jockerul ala

| August99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie de aia imi place cel mai mult. E sexy laughing

| anonim_4396 explică (pentru August99):

Nu suport filmele siropoase
Si am vazut ca e cam siropos

Sunt multe lucruri care nu-mi plac la el

| August99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e siropos. Nici mie nu-mi plac alea. Nici nu am zis ca mi-o placut Suicide Squad doar altul nu stiam laughing

| anonim_4396 explică (pentru August99):

Toate fetilele de 8 ani de la scoala mea erau Harley Quinn de halloween

| amyleemuffly03 a răspuns:

Suicide squad

| anonim_4396 explică (pentru amyleemuffly03):

Am spus deja ca nu-mi place

| aquarising a răspuns:

Da, ştiu

| Via321 a răspuns:

Poti sa cauti filme Marvel. Mie mi se par cele mai geniale filme, le sugerez oricui. Poti incepe cu Capitan America - The First Avange. Teoretic toate filmele (aproape) Marvel sunt cumva legate intre ele. Sunt facute dupa benzi desenate. Sau, daca vrei serial, cauta la DC. Poti sa incerci gen The Flsh, Arrow, Supergil... Te las sa alegi. Sper ca am ajutat!