| Daniel_Alex_1996 a întrebat:

Stiti niste filme cu drogati... droguri etc.

9 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Requiem for a dream

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pe acesta il stiu doar,
Requiem for a dream.
Vizionare placuta!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum intrebarea ta nu mi s a parut clara. Te intereseaza comportamentul drogatilor sau un film despre mafia drogurilor si lupta pentru a detine controlul, puterea. Filmul recomandat se incadeeaza in partea cu puterea clanurilor din diverse state.

| BestHelper a răspuns:

E guantanamo nu guantanameralaughing)))))))))) iti zic eu recviemul e drama despre drogati si basketball diaries la fel.

| TurboBoost a răspuns:

Havoc

| oBelieveMe a răspuns:

Filmeaza-te pe tine si dupa aia uite-te. happy

| LaLLy00 a răspuns:

Uite asa: how high, harold and kumar go to white castel (filmul 1), harold and kumar escape from the guandanamera bay (filmul 2). Ameracan Gangster, Pinapple Express, Puffy, puffy, pass, Soul Plane. Cam atat. Vizionare placuta. happy

| Adrian_Stefan_1998 a răspuns:

Requiem for a dream. O adevarata drama...