| Tsunade99 a întrebat:

Stiti niste filme interesante cu fantome? (Adica sa nu fie serial)

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Ghost - e cel mai frumos, are de toate: suspans, crimă, dargoste, comedie, aventură...
Ți-l recomand din tot sufletul :)
http://www.cinemarx.ro/filme/Ghost-Fantoma-mea-iubita-8196.html

| DrummerDreams a răspuns:

Poti sa te uiti la Scream 4 e taree sau la Scary Movie 1, 2, 3, 4 sau la The Grudge.winkingtonguebig grin

| Nameless a răspuns:

Paranormal activity!

| 2PacalypseNow a răspuns:

Paranormal Activity 1 + Paranormal Activity 2 + Paranormal Activity 3(Cooming Soon)= Best Movies Whith Ghosthappy sper ca te-am ajutat