| Nueimportant a întrebat:

Stiti vreun film bun cu Theodor James? [in afara de Divergent]
Si daca nu: stiti vreun film bun daca se poate si putina drama, dar nu neaparat, dar sa fie bun! [Inafara de: Sub aceiasi stea, Divergent, I if stay, The notebook, A beautiful mide]

1 răspuns:
| Otylayall a răspuns:

Http://www.imdb.com/name/nm3772243/ ai aici toate filmele/serialele in care a jucat Theo James. Alte filme de genul ala sunt :Elizabethtown, 17 again, Remember me, Dear John, The vow, The spectacular now