| stefy_8347 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida dar ce parere aveti despre disney chanel si jetix? Poate sunt si acum frumoase filmele dar imi aduc aminte ca ma uitam la viata cu louise si ce mai era si erau atat de frumoasa dar acum nu le m-ai dau si e pacat! Voi ce spuneti? Mi-ati putea spune to clasamentul filmelor ketix ca m-as uita pe net ca mi-e dor de desenle vechi, de copilarie:d!

6 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Jetix rulllzzzzz

| DakotaRoyse a răspuns:

Imi lipsesc toate desenele de pe Fox Kids, si unele de pe Jetix gen Ce-i cu Andy sau Viata cu Louie. Ce se da acum pe "Disney channel" e jeg total. Alea, sincer, nu le numesc desene ci otrava pentru mintile copiilor.
Jack piratul cel teribil! laughing Mai erau Spioanele, Copii de la 402, Familia De Ce?, W.I.T.C.H., Inspectorul Gadget, Iggy Arbucle, Lumea lui Bobby, Noua Familie Addams, Spiderman, Pisoiul Eek, Școala Shuriken, Tutenstein, Wunchpunch, Yin Yang Yo! astea erau super :X Cred laughing Din cate imi amintesc big grin Dar sunt si cate seriale pe de Cartoon Network care nu se mai difuzeaza si erau faine.

| RainDrop a răspuns:

Ce desene?
Disney-ul e format numai din filme acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi placeau mult desenele de pe Fox Kids :x
Imi e asa de dor de ele :(
Printesa Sisi, Familia de ce?, Viata cu Loiue, Lumea lui Bobby si altele 8->

Cateva dintre ele le gasesti aici:
www.desenele-copilariei.net

| AddeGabrielle a răspuns:

Hey!
chiar deloc. nu mi se pare stupida intrebarea tare.
imi placea si jetix.
erau witch, sonyx, viata cu loiuse, spioanele, bubi sau ceva de genul asta
dar sincer imi place mai mult acum disney channel.>big grin

| lore96dana a răspuns:

Eu am aproape 15 ani si ma uit la desenele de pe disney chanel. Le ador! Sunt super! Nu conteaza varsta, deci no stres!