| Antonia_3876 a întrebat:

Sugestii filme Japoneze de dragoste sau school life? >:

Răspuns Câştigător
| HappyUserUnknown a răspuns:

Koizora, e de dragoste dar foarte trist, desi probabil l-ai vazut deja laughing.

Yamato Nadeshiko Shichi Henge, e serial adaptat dupa manga si anime, despre o tipa mai "goth", care are complexe de personalitate, insa cu ajutorul unor prieteni reuseste sa treaca peste ele big grin...si desigur, o sa se si indragosteasca smug.

Taisestsu na koto wa subete kimi ga oshiete kureta ( laughing ), e tot serial, despre "relatia" tabu dintre un prof si o eleva...doar ca proful nu prea are sentimente pentru ea, phew xD

Kimi ni Todoke, film, e tot adaptare dupa manga/anime, despre o fata care seamana cu tipa din The Ring, fapt pentru care toti se tem de ea, deeeci n-are prieteni big grin. Dar cel mai popular tip din clasa se indragosteste de ea aww ♥

Life, film.nu e romance, dar e school life si foarte realist, e despre bullying & stuff happy

Cam atat, sper ca te-am ajutat big grin