| mateielisey a întrebat:

Sunt mai multe serial de Spartacus. Care sunt si care e diferenta?

2 răspunsuri:
| mat31new a răspuns:

Pai, eu zic ca alte versiuni de spartacus nu sunt asa violente si intense. daca te referi la sezoanele de la starz, este Spartacus blood and sand, Spartacus gods of the arena (e, cronologic, inainte sa ajunga spartacus gladiator), si acum a fost vengeance.

| Dana211 a răspuns:

Nu sunt mai multe. E unul singur care are 3 sezoane. Primul sezon e blood and sand, al doilea gods of the arena si ultimul e vengeance