| Kinus12 a întrebat:

The Dark Knight of Rises sau Amazing Spiderman?

Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Amandoua dar daca vrei neaparat unul The Dark Knight Rises are actiune mai multa si efecte speciale mai bune. Vizionare placuta.

8 răspunsuri:
| TheHeadbanger a răspuns:

The Dark Knight Rises... un Spider-man fara Tobey Maguire n-are farmec.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-am vazut nici unul laughing laughing laughing

| Kinus12 explică (pentru floresdemayo):

Atunci nu raspunde!

| floresdemayo a răspuns (pentru Kinus12):

E democratie, dreptul la cuvant! La libera alegere! Ori n-aveai habar? Daca te jigneam, măi omuletule, ori iti raspundeam agresiv (cum e la modă, pe TPU), mai ziceam, credeam ca de aia ai venit cu replici jignitoare, dar asa, n-aveai nici un motiv. Am fost doar sinceră. Iar tu...gata, sa ma condamni si sa ma "împusti" la perete, cu aerele tale de cinefil.Tu crezi ca eu ti-am zis-o cu răutate? Las-o baltă, atunci!
Si uite, aseara m-am uitat la Dark Knight of Rises (Cavalerul negru-legenda renaste), de dragul actritei preferete: Anne Hathaway Film bun, efecte superbe, costume pe măsură. Mi-a plăcut.
Zilele acestea o sa-mi fac timp sa ma uit si la Amazing Spiderman, parca are un rol si Emma Stone. O sa-ti spun atunci, dar fac pariu ca ambele sunt superbe.

| Differentx13 a răspuns:

Amazing Spiderman happy

| Charmant a răspuns:

Amazing Spiderman

| iiPuffy a răspuns:

Amazing Spiderman e fain.

| VinDi3sel a răspuns:

The Dark Knight of Rise e mai bun.:X