| FashionKitty a întrebat:

The Hunger Games/Jocurile Foamei. Film sau Carte? Eu prefer mereu cartile happy

Răspuns Câştigător
| vika9 a răspuns:

In carti sunt expuse mai detaliat trairile, emotiile personajelor, multe lucruri care in film deseori nu sint prezentate.Eu iti sugerez sa citesti mai intii cartea, apoi sa vizionezi filmul.Si apropo, e foarte intersant filmul, unul dintre cele mai bune pe care le-am vazut!

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Eu prefer mereu filmele, mai bun ceva video decat scris.

| FashionKitty explică:

"Atragator" (interesant nume, ce sa zic) Tu citesti de fapt carti? Pentru ca in caz ca o faci esti prima persoana care citeste dar prefera filmele...

| R3SP3CT a răspuns:

Filmul e foarte tare. Ti-l recomand.happy

Întrebări recente