| andreib98 a întrebat:

Tocmai am citit prima carte din seria Hunger Games sau Jocurile foamei si m-ar interesa si filmul, cel din 2012, daca m-as uita la el ar avea ceva spoilere pentru a doua carte sau e facut dupa prima?

Răspuns Câştigător
| ShadeAdda a răspuns:

Te poti uita linistit la primul film. Am impresia ca e facut dupa carte. Asa ca nu vor fi spioilere (nu am citit cartile, dar filmul m-a fascinat big grin )

In curand va aparea si al doilea film - bazat pe a doua carte.

4 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

E facut dupa primul volum.

| MadRaven a răspuns:

Buna,
Eu am citit seria si am vazut filmul, nua re spoilere, e exact ca primul volum.
Numai bine!

| AlexeHellsing a răspuns:

Bună! E făcut după primul volum. Nu are spoilere. Sper că te-am ajutat!

| vinusipaharu a răspuns:

Nu, nu vei avea parte de spoilere, pentru ca filmul din 2012 e bazat pe prima carte.