| andreeeeeeeea a întrebat:

Tocmai ce am vazut trailerul la PARANORMAL ACTIVITY 2. cand apare la noooi?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Cand vrei sa stii cand se lanseaza un film oarecare in Romania intri pe un site precum www.cinemagia.ro si cauti filmul care te intereseaza.

3 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

In Romania se lanseaza pe 31 decembrie 2010. Daca nu mai ai rabdare si vrei sa-l vizionezi(fara subtitrare!), o poti face aici:
www.onlyus.ro/filmeonline/paranormal-activity-2-2010-online

| TheLoveDoctor a răspuns:

A aparut varianta trasa din cinema pe net, la noi este deja in cinematograf

| Haose a răspuns:

Mi-ar fi frica sa ma uit la el in Cinematograf O.o Cu toate ca nu e cine ce scary, dar daca se termina gen primul bag picioarele mor acolo laughing