| smileekadzeee a întrebat:

Tom si jerry sau Scooby-doo? happy

15 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Imi plac amandoua foarte mult, dar preferatul meu este "Tom si Jerry". In ziua de astazi nu se mai fac astfel de desene, astea chiar erau desene.

| Dash a răspuns:

Ambele straight face

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Tom si jerry...

| MistiqueAngeL a răspuns:

Tom si Jerry cu siguranta love struck. Dar si Scooby-Doo e frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| krmen a răspuns:

Tom si Jerry happy

| Romelya314 a răspuns:

Tom si jerrywinking

| TomasTomyTom a răspuns:

Tom And Jerry e mai frumos Scooby Doo e frumos ca Tom And Jerry sunt desene animate ambele mie imi plakte ambele SUCES

| brigifolk a răspuns:

Tom si Jerry cu siguranta. Dar si Scooby-Doo e frumos si merit amandoua big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| LazyKidduu a răspuns:

Tom si jerry puppy dog eyes.

| tzompy a răspuns:

Scooby doo

| smileekadzeee explică:

Eu am pus intrebarea si vreau sa raspund la ea happy ambele sunt bune...dar Tom si jerry este clasic si imi place mai mult happy

| Allexandra1998 a răspuns:

Tom and jerryhappy

| onikaaaaa a răspuns:

Tom si jerry

| roxanabha a răspuns:

Tom si jerry...sunt incredibil, razi de moriiilaughinghappy