| AndreeaZah a întrebat:

TPU stiti cumva o aplicatie care sa stearga tot din computer mai putin chestile de baza cum ar fi windows... ma rog chestiile importante care fac leptopul sa mearga

Răspuns Câştigător
| Alex566 a răspuns:

Poti folosi Ccleaner, unde poti sterge registrii si programele.

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Ii dai un refresh la windows si iti sterge toate programele instalate, inclusivndrivere. Tot ce iti ramane in pc sunt fiserele personale.

| WarriorCat a răspuns:

Nu exista.
Trebuie sa stergi tot ce vrei manual.

| Tina88 a răspuns:

CCleaner

| Argelean a răspuns:

Salut! Reinstaleaza windows-ul.

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Eu iti recomand CCleaner.Vei putea selecta ce programe sa iti stearga dar va putea face singur toata treaba, de ex jocurile si unele programe va trebuii sa le stergi manual