| madalina122 a întrebat:

TUP vreau sa vad un film cu Cichicean dar nu stiu cum se mai cheama eu vi. l descriu si imi puteti pune cum se cheama va rog puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes : Este vba despre niste adolescenti bogatii care jefuiesc si sunt mascati si Cichicean ii cauta pentru ca ia omorat prietenii si Cichicean le pune o capcana intr. un mall... Va rog imi spunesti cum se cheama cat mai repede var rog puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| StellaFitz a răspuns:

A new police story::X:XX:E bestial!

2 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

Cine-i Chicicean? :))
http://www.imdb.com/name/nm0000329/ - intra aici si poate din imensa lista de filme in care a jucat, iti amintesti numele celui pe care-l cauti.

| Archangells a răspuns:

Da mai.rush hour 2 sau 3. nu mai stiu exact. e super filmu. toate de altfel. vizionare placuta:*