| UnderLife a întrebat:

Un film cu vampiri sau serial daca e

11 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Când dau peste întrebări de genul ăsta îmi dau seama cât îmi lipsește mariacris98, serios rolling on the floor.

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Film:toate partile Twilight, Serial:The vampire Diaries

| NemNUZ a răspuns:

Fright night 2011. Funda?

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Nosferatu
Dracula III: Legacy

| stelutza200 a răspuns:

The vampire diaries, Twilght saga

| UnderLife explică (pentru stelutza200):

The vampire diaries si Twilight sunt cam ''fumate'' am uitat sa scriu de ele in intrebare

| Consumptive a răspuns (pentru UnderLife):

True Blood, Blood Ties, Angel, Buffy the Vampire Slayer, Moonlight.
Acestea au fost urmarite de mine, exceptand TVD si Twilight dupa cum ai cerut, dar mai poti gasi aici:
http://www.imdb.com/list/y-wG5JHG8eE/

| Consumptive a răspuns (pentru Consumptive):

Oh, sau ar mai fi si "The gates", nu este numai cu vampiri, desi vampirii sunt in centrul atentiei, merita vazut. happy

| UnderLife explică (pentru Consumptive):

Mersi,seara faina

| elisf95 a răspuns:

Dark shadows sau 30 days of night prima parte ca a 2a e cam nasoala.

| ClaudefromGTA3 a răspuns:

Un serial destul de frumos este Vampire Diaries big grin