| DarkAngel98 a întrebat:

Un film de groaza bun? Ofer funda. Poate acel film legat de moartea anumitor oameni care le lipseau cate un membru al corpului omenesc, acesta referindu-se la invierea Domnului. ar fi bine, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Evil Dead (2013),Texas Chainsaw 3D (2013),The Purge (2013),Carrie (2013),Warm Bodies (2013),Mama (2013),World War Z (2013),The Conjuring (2013),Insidious: Chapter 2 (2013),Stoker (2013),Dark Skies (2013),The Wicked (2013),Dark Circles (2013),7500 (2013),The Last Exorcism Part II (2013),The Haunting in Connecticut 2: Ghosts of Georgia (2013),BioShock (2013),Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013),Curse of Chucky (2013).

Mai multe exemple pe: http://www.cinemagia.ro/

Vreau sa mentionez ca lista de mai sus este creata de mine.Probabil o sa existe persoane care o sa dea copy-paste, deci va rog fara jigniri!

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Buna,
Iti recomand:
"The Shinning"
"The Birds"
"The Grudge"
Numai bine!happy

| DarkAngel98 explică:

Era un criminal ce omora cate o persoana, de la persoana aceea lua un membru. un exemplu a fost in gradina botanica unde l-a ingropat in pamant si ii lipsea mana, iar pe cealalta era o semnificatie din biblie. Pe altul l-a omorat si a scris cu sange de miel pe geam, tot o semnificatie din biblie. Dupa, niste politisti se ocupau de caz si fiica unuia din ei a fost ucisa intr-un mod groaznic. Poate il ghiceste cineva.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Nu stiu la ce film despre invieri de groaza te referi dar iti recomand "The Ring" sau "The Shining" happy. Vizionare placuta!

| NoOneKnow a răspuns:

The cabin in the woods
Sinister
The Ring
Mama
THe nightmare on Elm street.