| Wo0W a întrebat:

Salut un film cu oameni care se omoara intre ei cv? groaza actiune daca se poate

10 răspunsuri:
| deeyutzza94 a răspuns:

Casa de ceara.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Am văzut eu un film foarte bun acum câteva zile care era Action, Thriller şi Horror.

Acţiunea a fost foarte palpitantă şi interesantă în acelaşi timp, iar oamenii se omorau între ei, conform cererii tale.

Filmul se numeşte "The Purge: Noaptea judecăţii(2013)" şi îl poţi vedea aici dacă doreşti: :http://voxfilmeonline.com/......in-romana/

Vizionare plăcută, pa-pa!

| Wo0W explică (pentru Hydrangeaceae):

L-am vazut ieri :* mersi oricum

| faramatania a răspuns:

A Perfect Getaway (aventură, mister, thriller)

| fuzzer a răspuns:

Drag me to hell.
Ghost Rider2.
Cabana Mortii.

| rose21 a răspuns:

Incearca Fight Club. Nu e ce ai cerut tu, dar e foarte bun(parerea mea).

| JustElectra a răspuns:

Am vazut unul cu un fel de oameni care se infectau cu un virus si se mancau intre ei apoi... ew!

| anytza2000 a răspuns:

Te poti uita la Drag me to hell, blade etc... sau cauta pe dvd x