| SellGomezzz a întrebat:

Unde gasesc un site cu telenovela triumfo del amor (triumful dragostei) care sa aiba episoadele cu subtitrare?

2 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Http://www.telenoveleonline.com/......-amor.html sper ca te-am ajutat:* funda?:x:o3

| Andra3000 a răspuns:

Si eu ma uit la telenovela asta.e foarte faina...da ce rea e Ximena aialaughing Mie sincer imi place de Maria Desamparada si si eu am ratat cateva episoade dar nici eu nu gasesc un site cu episoade subtritratesad