| LaLaLa77 a întrebat:

URGENT!

Spuneti-mi ca Avatar : Legend of Korra nu s-a terminat! Va rog eu mult!

Răspuns Câştigător
| Criminal2 a răspuns:

Mda pe 19 s-a terminat, ramine doar se le subtitreze in romana sau daca ai rabdare sa le dubleze.winking

| LaLaLa77 explică (pentru Criminal2):

Pf, ce naspa. chiar imi placea serialul

| Criminal2 a răspuns (pentru LaLaLa77):

Si mie.

5 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Ei, na! Si daca s-a terminat, ce? E apocalipsa? Orice serial se termina la un moment dat. Daca o lungesc prea mult, devine prost pentru ca nu mai au idei.

| d0areu a răspuns:

Nu s-a terminat inca.

| alasca444 a răspuns:

Nu s-a terminat va avea o continuare sezonul 5 apare anul ăsta deci sper sa ai răbdare pana începe big grin