| Finetti1313 a întrebat:

Urgent! Stiu ca sezonul 8 din Dexter apare azi. Pe ce post o sa fie difuzat? O sa apara iar pe Universal Channel? La ce ora? Raspunsul corect primeste funda. happy

5 răspunsuri:
| Titanos a răspuns:

Apare azi! nu stiam.

| Titanos a răspuns:

Apare pe 30 iunie (azi) in america si alte tari... pana la noi mai este laughing

| raluer a răspuns:

Pai sezonu 8 abia apare, il va da la tv deja? eu ma gandeam ca ma voi uita pe net.

| ValentinMarius21 a răspuns:

Don’t miss the season premiere of Dexter tomorrow night at 9PM ET/PT only on Showtime! so showtime?

| ValentinMarius21 a răspuns:

Don’t miss the season premiere of Dexter tomorrow night at 9PM ET/PT only on Showtime! so showtime