| vladlove123 a întrebat:

URGENT TPU, ce se intampla cu ioana din iubiri secrete a Inlocuit-o cu alta fata care seamana la fel ca ea, a facut acel experiment cu estoniu pe ea sau ce ca eu nu inteleg?

Răspuns Câştigător
| GIRLBELIEBER a răspuns:

Atunci cand era in padure nu a inpuscato s-a auzit doar ca a tras cineva dar nu a tras a vrut sa creada ca ea a murit au duso si iau facut ceva experiment a injectato cu ceva ser[nu cu estoniu] ca sa o faca moarte pentru cateva zile ca sa nu are puls apoi au duso inapoi in padure ca sa creada ca e moarte apoi au gasit-o politistii si au duso la spital apoi lau sunat pe sefu de la politie ca sa mearga la spital pentru ca au gasit un trup neinsufletit apoi au mers si ea a fost...au facut inmormantarea cat timpea era in sicriu si oamenii din sat mergeau sa aprinda cate o lumanare a venit un om dea lui DAMIAN si a injectato pe Ioana cu alt ser de reinviere dupa ce a iesit omul ala madalin l-a intrebat daca e din sat iar el a zis ca da apoi madalin a zis cum esti din sat ca eu nu te-am vazut niciodata madalin i-a cerut un buletin si apoi a zis ca nu are si a mers in graba[fugit] dupa aia au duso in timp ce au duso victor spus ca e doar vina lui si a baut multe medicamente nu stiu daca stii dar Iulia a fost pedepsita si a scapat a fugit in sat si le-a zis sa se opreasca ca are o banuiala a dat capacul jos iar mana era afara si a rugat pe cineva sai verifice pulsul dar nu avea puls dupa aiaia stefan a zis ca a auzito ca a tusit iar madalin a zis sa s eobisnuiasca cu gandul ca ioana nu mai este langa ei apoi au auzit toti ca tuseste si ca traieste apoi ioana lea explicat cum a ajuns ea sa fie moarta si etc ce am scis mai sus...[scuze ca nu am scris numele cu litere mari]http://youtu.be/vJsh2RB4V_Y http://youtu.be/tXWkcZmEkDY sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Clucy a răspuns:

Din cate am inteles cred ca estoniul e de vina. Sti ca zicea Damian ca Ioana e experimentrul nostru si urmeaza si Madalin npc