| Meap a întrebat:

URGENT!
Vreau sa ma uit in seara asta la un film dar nu stiu care...am cam vazut mai toate filmele bune pana acum..doar daca mai stiti si voi altele.
Dati-mi si mie o sugestie de film pe care l-as putea vedea in seara asta( fara horror).
Cel mai rapid si bun raspuns are funda!

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună.
Neaparat sa vezi a beautiful mind.
Numai bine!

| Emena a răspuns:

Nu prea ma uit la filme, dar ti le spun pe cele care le-am vazut recent si imi plac: tres metros sobre el cielo, safe heaven, this means war

| Meap explică (pentru Axys):

Am zis FARA filme horror.
Daca nu citesti tot, nu mai raspunde degeaba oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Go Fish.

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

Eu iti recomand Ace Ventura When Nature Calls e comedie sau the hunger games dar casa ai din ce alege cele mai bune filme Eu iti recomand filme care chiar trebuie vazute:The Eagle, Avatar, Clash of the Titans, Thor, Hunger Games, Troy, The Pursuit of Happyness, I Am Legend, Ted, Я - Четвертый, Rango a cistigat oscarul 2012 e film desen animat, The Impossible, The Aviator, 17 Again, Taken I, II acest film merita vazut, Blood Diamond, Step up, sunt filme dar super filme bune, terra nova

| 00cool a răspuns:

Cred ca t-as recaomanda '' in puii mei'' de la 22:00 nu stiu daca iti place sau mai este un film pe diva universalesau mai este ''serviti va rog'' de la 20:30 sper sati fi fost de folos kiss