| elenaanddamon a întrebat:

V-a place serialul intalnirea inimilor (dill mill gaye) de pe prima tv daca da. care pereche v-a place mai mult? si cu cine ati vrea sa ramana ridhima,:cu sid sau cu arrman?

Răspuns Câştigător
| alexa2012 a răspuns:

Domne ador acest serial il urmaresc si pereachea mea preferata e clar ca armaan si ridhima dar acum as dori ca armaan sa ramina cu shilpa in film si ridhima cu sidddddddddddddd dar tie iti place acest seriallllllll?

7 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Mie imi place cum le sta lui siddhant si ridhima, dar ii prefer pe yuvi si naina.si as vrea sa ramana cu sid.

| NoSens a răspuns:

Vai iubesc serialul dar cred ca cel mai reusit cuplu e ridhima cu sid si cu sid ar fi super daca ar ramane

| dulkik27 a răspuns:

Perechea de care imi place e yuvi si naina iar ridhima as vrea sa ramana cu sid

| Andreea249 a răspuns:

Daca vreti sa aara acest serial din nou pe Prima Tv, semnati petiția :
https://www.petitieonline.com/......a_prima_tv

| Kavinx a răspuns:

Cu Sidpuppy dog eyes el e dulce si scump iar Armaan e frumos si se potriveste cu Shilppapuppy dog eyes

| Ade_5314 a răspuns:

Euu ador cuplul Ridhima & Armaan.
Sunt adorabili!

| alexa2012 a răspuns:

Si mie mi-ar placea ca ridhima sa ramina cu sid dar din pacate armaan ramine cu ridhima