| elenaanddamon a întrebat:

V-a place The Vampire Diaries sau Twilight? Mie sincer imi place mai mult The Vampire Diaries, desi am vazut si Twilight, The Vampire Diaries mi se pare mult mai bun in toate aspectele.plus Ian isi joaca foarte bine rolul si nu are cum sa nu-ti placa. Dar vreau si parerea voastra!

1 răspuns:
| Irina11 a răspuns:

Da - The Vampire Diaries este cel mai tare...am urmarit si eu Twilight... dar The Vampire Diaries e mult mai bun si actorii..mai ales Ian:X..si Paul e dragut..si Nina