| kitzii a întrebat:

Care serial este duaparerea voastra mai bun? Twilight sau Vampire Diaries?
(parerea mea este ca Twilight este o prostie ),( iar serialul meu preferat este Vampire Diaries, Best Ever!)
Dar as vrea sa stiu si parerile altora! p.s.:fac un sondaj si vreau s stiu. :3

Răspuns Câştigător
| PяInCєSs a răspuns:

Am vazut toare partile din Twilight si mi-a placut insa de curand am inceput cu toate sezoanele din The Vampire Diaries si pot sa spun ca in o saptamana si 2 zile am vazut toate sezoanele iar un sezon are 22 de episoade. sincer iti spun ca nu am vazut un film asa care sa ma tina captiva atata timp, am inceput sa il vad si nu am putut sa ma mai opresc iar acum oftez dupa sezonul 5. Deci prefer The vampire Diaries.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Twilight nu este serial, deci nu e o comparatie foarte corecta. Eu nu m-am uitat nici unul nici la altul oricum.

| N0xEterniS a răspuns:

Twilight nu este serial!
Are 4 parti si se poate numi serial? Atunci Tanar si Nelinistit ce mai este? :O
Dupa parerea mea Twilight este mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight nu-i serial, e o porcărie. Nu-l pot numi nici măcar film la ce distribuţie de toată jena a avut şi la cât de lăudat a fost pentru nimicul prezentat, ar fi o insultă. Nici TVD nu-i prea reuşit, dar măcar poţi urmări aproape fiecare episod(cel puţin de la mijlocul sezonului 2 încoace).

| Nanami利 a răspuns:

Mie imi place twilight mai mult.

| Andeuta a răspuns:

Eu cred ca amndoua sunt reusite si iti recomand sa te uiti si la true blood

| Broscuţăă a răspuns:

Twilighthappydar si Vampire Diaries
happy Funda?winking