| claudya977 a întrebat:

Va mai fi sezonul 4 din "The vampire diaries?

6 răspunsuri:
| stephy2301 a răspuns:

In septembrie 2012

| maadii a răspuns:

Se spune ca va fi doar 3 sezoane deoarece khaterin il va blestema pe unu si acel om pentru a putea dezlega blestemul v-a trebui sa o omoare pe elena... el o omoara pe elena nestiind ca damon ii dadu sange de la el iar dupa ce o omoara elena se v-a transforma in vampir pe la sfarsitul sezonului3 de sezonul 4 nu prea se zvoneste nimic pe siturile de socializare de fani,, the vampire diaries''

| oricepenet a răspuns:

In 2012 va aparea tongue

| trililiu83 a răspuns:

Eu ma uit la serialul ala si da va fi pentru ca Klaus va face hadrizi in continuare si Stefan ar fi prea trist ca sa nu se uneasca inapoi cu Bella

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru trililiu83):

laughing e de fapt elena, ca bella e in twilight.
da, va fi sezonul 4.

| Muppet a răspuns (pentru trililiu83):

Cu Bella?