| anonim_4396 a întrebat:

Va plac filmele indiene? eu le ador.:X:X daca si voua va plac dati ex de filme care leati vazut si vau placut.:X:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| angel3 a răspuns:

Si mie imi plac enorm
din cate filme am vazut singurele care m-au marcat au fost:
"Prietenii mei elefanti" " Lantul amintirilor", "O floare si doi gradinari" astea sunt cele mai bune filme dupa parerea mea
merita sa te uiti la ele:X:X

funda?:X

| RoXxXy a răspuns:

La inceput...cand eram mai mica nu prea mi-au placut, dar mama mea se tot uita la ele si nu stiu cum si am incput si eu sa le urmaresc.
Putin cate putin, iar acum imi plac foarte mult. Cel mai mult mi-au placut:
-Om shante Om
-O floare si doi gradinari
-Prietenii mei elefantii
-Toata lumea este a mea
-Lantul amintirilor
-Trei barbati si un inger