| TheLife1996 a întrebat:

Va place acest videoclip? Cantecul este scris de mine si de un baiat din Irlanda. Clipul e facut in intrgime de mine... Nu fiti prea duri :) http://www.youtube.com/watch?v=I_NyOu-vYUo

Răspuns Câştigător

Salut am urmarit clipul. daca chiar tu ai facut kintekul, ai un talent... e genial. m-am indragostit in voce si melodie. si klipul e dragut. mi-a placut ideea cu batul zburator, si cu tablourile :* succese si sper in kurind sa te auzim pe la televizor :*

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

E original dragut cu o muzica placuta.Petru inceput e f misto daca continui tot asa vei ajunge departe!

| TommyHilfiger a răspuns:

Cine canta? Tu? Oricum cine canta nu are pic de talent si nici voce.

| xzzyzy a răspuns:

Naspaaa