| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Va place Anahi(Rebelde)? Cum vi se pare serialul Rebelde?

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Imi placea cand eram mic. rolling on the floor, ma uitam si eu la gagicutele aleahee hee

8 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Mai exista?

| LadyLilith a răspuns:

Rebelde nu se compara niciodata cu Rebelde Way, serialul original.Iar Anahi ma enerveaza!

| chibiusa a răspuns:

Habar n-am cine e persoana respectiva, dar incepi sa ma sperii :-s
nu stiu de ce dar...am o senzatie ciudata.
de fiecare data cand citesc o intrebare si simt ca imi scade considerabil iq-ul stiu ca exista o foarte mare probabilitate sa fie pusa de tine.

| bia0000 a răspuns:

Da desi imi placea mai mult de roberta pardo
am urmarit serialul merita vazut eu l-am vazut de 2 orilaughing)

| PurityBecameBlasfemy explică:

Zaraza fata daca asta e o gluma jur ca nu iti raspund

| BiiBiis a răspuns:

Mai exista?

| Zărăza_6862 a răspuns:

NU mai imi place de ea big grin

| Zărăza_6862 a răspuns:

Tie iti place Selena? big grin Si mie happy Dacă vrei să vb spune-mi :d