| AnnaMariaaa a întrebat:

Va place Grey's Anatomy?:X daca da, de cine va place din serial?:X

Răspuns Câştigător
| Crisyy a răspuns:

Dalove struck Meredith si Dereklaughing

11 răspunsuri:
| AnnaMariaaa explică:

Si eu m-am uitat de 3 ori pe net si acum ma uit si la TVhee heepreferatul meu este Dereklove struck, dar imi place si Meredith.

Răspuns utilizator avertizat
| Bianka a răspuns:

De Addison si Derek:X
Dar si de Meredith big grin

| xSoaked a răspuns:

Imi place mult. Personajul meu feminin preferat este dr. Bailey, imi place foarte mult cum joaca actrita, iar cel masculin este Mark Sloan smug

| crisS a răspuns:

Il urmaresc de foarte mult timp ( serialul si niciodata nu ma plictisesc cat despre preferinte imi plac Alex si Izzie. happy

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Da, de meredith

| Twizzle a răspuns:

Da da
Lexie Grey & Mark Sloan.love struck

| f a răspuns:

Meredith.Christina Yang... Lexie Grey.Derek si Mark big grin
Mark Sloan is my favourite!droolingXD

| Denisaa a răspuns:

Da, mie imi placelove struck...
Dar e rau ca e prea tarziuhee hee.
Mie imi plac totihappy
Tie?smug

| Andreea1130 a răspuns:

Meredith...derek.cristina si georgebig grin

| DaNi3La_6730 a răspuns:

Imi place f.f.f.f.foarte mult serialul. Cel mai mult imi place de Derek si de Meredith. Si Mark Sloan ii dragut, dar tot mai frumosi si dragi sunt Meridith si Derek.