| DeeaDedeea a întrebat:

Va place Narcisa iubiri neleguite? (cat mai multe raspunsuri )

Răspuns Câştigător
| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Da iubesc serialul ala deci doar dupe primul ep din sezonul 2 mi-am dat seama ca e la fel de bun ca sezonul 1 sau chiar ma bun si l-am vazut si pe cel de azi si il iubesc cu cate mai multe ep cu atat il iubesc mai mult mi-a placut mult sezonul 1 da 2 e superb doar de acum m-am convins sper sa se faca si sezonul 3:X:X:X:Xcaci il iubesc:X:X:X:X

FUNDA?

4 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Nu prea.

| 0SomeOne0 a răspuns:

Buna! Da, imi place acest serial, in afara de unele scene mai deocheate.Ieri a fost difuzat primul episod si cred ca serialul va avea din ce in ce mai multi fani.Am urmarit cu sufletul la gura celelalte doua sezoane.De fiecare data exista cate o intriga.Actorii sunt niste persoane minunate in viata reala, nu i-am cunoscut personal, dar par foarte naturali si fara fite de vedeta.

Sper ca ti-am fost de folos! happy

| ILŞMM a răspuns:

Da.
Serialul acesta e foarte fain. love struck

| MAndreea99 a răspuns:

Mie, sincer mi-a placut episodul pilot. Am sa ma uit pana la sfarsitul serialului.