| RyGoLeTa a întrebat:

Va uitati la Narcisa Salbatica Iubiri Neleguite? Cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

@fetitaCUPiscoturile nu trebuie sa-ti placa tie da? Asa ca nu mai jigni oameni pentru ca tie nu-ti place si eu zic de tine ca esti o inculta nu vezi ca esti rautacioasa cu toata lumea? Daca nu-ti place nu mai raspunde.
Si acum sa revin la intrebare raspunsu e da imi place muult in primul episod nu stiam ce s-a intamplat si cam m-a lasat pe ganduri dar de la al 2 ep am inteles big grin e dragut filmul imi place! big grin

6 răspunsuri:
| PatryRox a răspuns:

Imi pare rau de Tudor dar in rest imi place love struck

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu ma uit, mi se par naspa, astea sunt seriale pentru oameni inculti sau cu 4 clase, vizionare placuta in continuare!

| karrry9999 a răspuns:

Da mie im place este reusit

| karrry9999 a răspuns:

Imi spune si mie careva ce s-a intamplat azi 7 septembrie in narcisa? pls

| ioanalexandru a răspuns:

Mda-,...
putin aiurea.
sincer, nu se compara cu sezonul trecut

| PapusaTa a răspuns:

E foarte tare! Mie imi place!happy