| EllyCA a întrebat:

Va place Next Top Model by Catalin Botezatul?

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...sunt niste pitipoance ordinare!

| Artemesia a răspuns:

Nu! (de fapt,habar nu am, nu m-am uitat, dar stiu sigur ca e o pura prostie).

| Ilinca a răspuns:

Emisiunea in sine este interesanta. Acuma nu stiu daca fetele alea chiar au cele necesare ca sa fie top modele internationale. Corp au, nu zice nimeni ca nu, dar nu stiu cu creierul cum stau big grin. Oricum, interesanta emisiunea.

| Lala a răspuns:

Da, imi place emisiunea, insa ma indispune tipa aceea, Sonia, daca nu ma insel, care incearca sa para mai inteligenta decat celelalte, dar se da de gol atunci cand deschide gura laughing Si, dintr-un oarecare motiv, i se iau foarte multe interviuri, am impresia. Parca o vad spunandu-si parerea mai mult decat pe celelalte laughing

| Lala a răspuns:

@ anabell: Emisiunea se difuzeaza pe Antena 1, in fiecare joi de la 20:30.

| Andre a răspuns:

Mah no mai vb asa urat cu fetita asta ca se sperie... ea nu stie ce inseamna acele lucruri doar e micuta are 10 ani ce sa ii facem? doar sao tratam ca pe un copilas.

| Ionutz1998 a răspuns:

Da...foarte mult

| anabell a răspuns:

Pe ce canal si la ce ora se difuzeaza?big grin

| cineva1992 a răspuns:

Numai vagaboante!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa big grin. Pana acum imi place cel mai mult de Emma pentru ca e foarte frumoasa. In schimb nu o suport pe proasta aia cu botox, iar daca nici maine nu iese din emisiune nu cred ca am sa ma mai uit pentru ca numa ma enervez.

| Sabrina_5632 a răspuns:

Nu.Este un program stupid.

| BlaxyGirl a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa foarte foarte foarte mult niciodata nu am pierdut un episod si nici nu sa pierd

| BlaxyGirl a răspuns:

Da ffffffffff mult niciodata nu am pierdut un epison si nici n-o sa pierd

| Sergiu_Nela_1991 a răspuns:

Daaaaaaaa