| alexandra82 a întrebat:

Va place serialul Bona mea e un vampir?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...e o tampenie
singura chestie mai decenta de pe disney este im in the band ...restul,prostii

| KatnissEverdeen a răspuns:

Mi se pare interesant... te tine mereu in suspans... Te rog frumos, frumos sa-mi dai funda

| OtakuForever a răspuns:

Da si preferata mea este Erika (Kate Todd) si implineste luni 12 decembrie 24 de ani

| sergiuk11 a răspuns:

Imi place mai ma uit daca prind! pls funda am putine big grin

| bela_2321 a răspuns:

Da la inebunie

| inashiatat a răspuns:

E dragut...dar nu prea

| Gyo990 a răspuns:

Daaa YUbesk Serialul Astaa :X:X:X:X:X Cel MAii multt Imi Plashee De Kate Todd :X:X:X:X:X:X:X:X:X