| Elizabeth_9546 a întrebat:

Va place telenovela Aurora?happy

Răspuns Câştigător
| Andreea_8316 a răspuns:

Da imi place! happy

12 răspunsuri:
| Draagos a răspuns:

Da,o iubim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult il urmaresc in fiecare zi, cam toate telenovele de pe acasa tv.

| Ilusion :X a răspuns:

Dupa primele 20 de episoade, m-am plictisit, si nu m-am mai uitat, deci nu. happy

| EuOO a răspuns:

Da, desi e cam departe de realitate, e superba.

| little4angel a răspuns:

Nu, in general nu ma uit la telenovele, dar daca iti place tie e ok!

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Da.o ador>big grin

| Maiky a răspuns:

Mama si soramea se uita si ele imi zic ca e captivanta si foarte bine facuta tu ne impartasesti parerea ta?

| AskLex a răspuns:

Dap e superr big grin big grin

| Al3xysS a răspuns:

Da, este foarte frumoasa. Dar pana la urma, ce se intampla? O murii Aurora cu Lorenzo?tongue:*>big grin

| nyckol6 a răspuns:

Nu. mie una nu

| WaZZuPP a răspuns:

Da.Dintre actori imi plac cel mai mult:Cesar, Blanca, Martin.

| Pufarina4546 a răspuns:

Daaa, e preferata mea. funda?