| LoOvE a întrebat:

Cum, de ce, cand va muri Aurora, din telenovela Aurora?

2 răspunsuri:
| AdinaELA a răspuns:

Ups...mai moare o data? Sau e vorba de episoadele de la inceput? La inceput moare din cauza parintilor ei, care au izola-to de lume, in principal de Lorenzo.E dusa la tara, unde se imbolnaveste, o naste pe Blanca si moare...Alta moarte nu stiu big grin

| xAnDrEyX a răspuns:

Ea este speriata fiindca fiicii ei ii scade temperatura si pleaca la clinica o urmaresc paparatzii si face accident fiica ei nu are nimic dar ea moar in seara debutului Aurura Muzicalul.Fix cand Viki(o joaca pe aurora in muzical) moare si ea (jucand rolu) ea cere ca inima ei sa fiie data unei persoane.O primeste Angle care pana la urma va fi cu Lorenzo! Funda!