| KagomeHigurashiLoveInuyasha a întrebat:

Va rag din suflet sa imi raspundeti! :o3:o3 :

A vazut candva filmele "Jason X" si "Friday the 13"?
Daca nu intrati pe www. divx online.biz si cautati Friday the 13(este horror).
Sa cautati si filmul "Jason X" da` pe alte site-uri ca pe asta am cautat eu filmul si nu l-am gasit.Sa vedeti ca in ambele este unul Jason cu o masca de hockey pe fata(avea fata desfigurata ca eu am vazut ambele filme si stiu). Si ambele au acelasi sfarsit, doar locul unde se petrece actiunea si personajele sunt altfel.

Acum sa trecem lasubiect:filmul Jason X are vreo legatura cu filmul Friday yhe 13? Ca acelasi Jason apare in ambele...Ma puteti ajuta PLSSSS?

fundita! MERCI! :o3 :3 :) :) :) :)

Si sa imi trimiteti va rog si un mesaj a sa mai vb! :o3 :o3 :o3 :o3

Răspuns Câştigător
| Dyana_2608 a răspuns:

Singura legatura dintre cele doua este criminalul, Jason
filmul Jason x a "imprumutat" doar personajul si a creat propria poveste. Cel putin eu asa cred.
Oricum, filmele sunt interesante