| Alien a întrebat:

Va rog!
Cum se numeste prima parte a acestui film The Twilight Saga New Moon?

Răspuns Câştigător
| vallery a răspuns:

Primul film se numeste "Twilight" (Amurg - in romana), al 2-a film din serie se numeste "New moon" (Luna noua), iar al 3-lea "Eclipse" (Eclipsa), dar o sa apara la sfarsitul lunii iunie 2010.

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Alien n-ai prea formulat bine intrebarea. Trebuia sa intrebi cum se numeste prima parte a seriei Twilight, sau care e prima parte din saga Twilight. New Moon e o parte din saga. Iar Twilight(Amurg in romana) e primul film cu acelasi nume cu saga Twilight din care face parte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amurg luna noua eclipsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa apara cartea cu a-l 4-lea vol din film; nu o sa dea si filmul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce site poti vedea filmul

| fastlane a răspuns:

Twilight pur si simplu pentru ca twilight in romana inseamna "amurg"