| DestinyDD a întrebat:

Va rog frumos recomandati-mi si mie un film de comedie bun pentru ca am o stare de spirit f proasta.ms

11 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Urmareste Top secret si iti spun ca pe urma vei rade si de ce te face acum sa plangilaughing

| georgiana_6517 a răspuns:

"Triple dog". Nu e tocmai comedie dar e bun.Este cu un joc care cuprinde mai multe provocari. Ceva de genul "adevar sau provocare" dar "fara adevar".

| Eduard a răspuns:

Buna!

American Pie (toate seriile), Eurotrip, Jackass (astea sunt un pic cam violente laughing ), Friday, Next Friday, Friday after Next etc.

Sunt foarte multe, nu stiu sa ti le enumar :p. Cauta un top pe net pentru mai multe.

Cius!

| pufulete17 a răspuns:

Click-cu adam sandler(e comedie si are si un final frumos)

| DianaAndra1 a răspuns:

Eurotrip sau The Hangover (I, II)

| monicutza_5552 a răspuns:

Just married sau little man :X sunt adorabile

| ale16 a răspuns:

Un print in America
Sper sa iti placahappy

| PandaisHere a răspuns:

Alvin and the chimpunks
http://www.filmeon-line.com/......ratis.html
sper ca o sa te simti mai happy :*

| traceurpkvictor a răspuns:

Ace VEntura si toate filmele cu jim carrey

| g3orge a răspuns:

The Hangover Part II...e un film super tarewinking

| crysstyna_8465 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult "you again"