| saba a întrebat:

Ce film de comedie imi recomandati ?

Răspuns Câştigător
| Sabwy a răspuns:

Saw 4

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dumnezeu pentru o zi happy Mi-a placut foarte mult filmul ala laughing

| inna a răspuns:

The Hangoverwinking si daca nu l-ai vazut What happens in Vegas (2008).

| Marry:X a răspuns:

Spot. il ador

| dulcika a răspuns:

Acasa la coana mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.desprefilme.com la sectiunea comedii si ai sa vezi recenzii, trailere si galerii de poze pentru cele mai bune comedii. Ca sa enumar cateva : "Funny People", "The Ugly Truth", "G-Force", "Labor pains ", "Bruno". Intra pe www.desprefilme.com si vei gasi orice film te intereseaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand big grinumnezeu pentru o zi, magie in menhaten

| Gabii a răspuns:

Road trip beer pong e genial filmulbig grin