| bellaavasiloaie a întrebat:

Va rog imi spuneti nume de filme disney channel? DAU FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| Kisses a răspuns:

Http://www.disneymovieslist.com

5 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Disney_Channel_Original_Movies

Toate filmele DIsney!
Dar cele care mi-au placut sunt astea:
-Filmul Baftă, Charlie: Călătoria ENG :"Good Luck Charlie, It's Christmas!"
-Lemonade Mouth ENG:"Lemonade Mouth"
-Plaja adolescentilor (1-2)ENG:"Teen Beach (1-2)"
Girl vs. Monster RO:Fata vs Monstrii
-Hai sa stralucim! ENG: Let it Shine
Sunt multe.,dar pe lista aia de pe wikipedia, sunt toate filmele care s-au difuzat pe Disney!

| Justme111 a răspuns:

High school musical(1, 2), camp rock(1, 2,3),cadet kelly, vraji gemenele etc

| Kisses a răspuns:

Răpirea tatălui, al 13 -lea an, întâlnire cu un star, 16 dorințe.

| Kisses a răspuns:

Vrăji gemenele ( preferatul meu), orașul halloween 1 și orașul halloween 2, și aici sunt mai multe
Www.disneymovielist.com, eu le-am enumerat pe cele care le-am văzut, sunt mai multe, dar nu îmi mai amintesc, sper ca te-am ajutat

| bellaavasiloaie explică:

Merci!