| Alexutzapoopuic a întrebat:

Va rog mult imi povestiti pe scurt cum au fost celalte episoade din true blood ca eu am inceput sa ma uit de la sezonul 5. va rooog, fundaaaaaaaaaa happy

3 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Imi zici si mie unde pot gasi sezonul 5? Am crezut ca apare vara asta, sau te refereai la episodul 5?

| rexxx a răspuns:

Cine crezi ca ti-ar povesti 5 sezoane incepe si u q inceputu

| Lolecuta a răspuns:

Poti sa vezi si celelalte episoade din celelalte sezoane pe vplay. ro, si eu o sa incep sa ma uit dupa ce termin cu the vampireas diaries. Acolo gasesti ce film sau serial doresti.