| lulugabi a întrebat:

Va rog repede un raspuns:Vreau si eu un sait care pot descarca filme gratis dar fara sa imi fac conturi si alte prostii ceva usor ca orice vreau sa imi descarc nu merge.Va rog repede

4 răspunsuri:
| Nymeria a răspuns:

Poti descarca programul realplayer si cu el descarci direct pe pc ce film vrei e cel mai simplu mod big grin

| 123branzapute123 a răspuns:

Filme HD dar acolo te poti uita doar sau cred ca poti si descarca

| Aaleexaandraa a răspuns:

Http://www.filmealese.com/ Alegi filmul, dai " Mai mult ", te duci in josul paginii, si alegi de unde vrei sa downloadezi. Doar ca dureaza cam mult sa se downloadeze, dar macar nu ai nevoie de cont. Pentru viteza daca te descurci cu Cheat Engine, poti incerca.