| Eu_7853 a întrebat:

Va rog sa imi dati si mie fime de groaza...nu foarte scarboase dar de groaza. dau fundita daca imi ziceti despre ce e vorba in ele.asa in mare pup.

6 răspunsuri:
| filaret03 a răspuns:

The RING:ESte the ring 1 si 2 sau The Grudge.sau SHUTTER. darstiu unumaifain dar astepti multpana se descarca il cheama It[1990] funda? aaaa sau camera1408

| Diana_6668 a răspuns:

Ultimul vampir.Este vorba de o fata vampir care o salveaza pe o fata de alti vampiri.Este fooartee taree, e cu vampiri.Este vorba despre adolescenti si vampiri. Uita-te! Nu-l rataaa!

| Issa_8382 a răspuns:

The house of wax love struck e cel mai tare film. Sunt doi frati gemeni care traiesc intr-un oras parasit si toti turistii care trec pe acolo se opresc sa viziteze "muzeul de ceara" o atractie mare, dar sunt vanati de cei doi frati. Figurinele de ceara sunt de fapt oameni adevaratibig grin Apoi 6 prieteni trec pe acolo si li se strica masina si mergand prin oras dau de muzeu. E foarteeeeeeeeeeee tareeeeeeee; x are unele momente ca tremurilaughing apare in film si Paris Hilton. Merita vazutlove struck

Mai este The Texas Chainsaw Massacre. e unu cu drujba si omoara oameni. face parte dintr-o familie de canibali. e interesant filmu.multa actiune si mult horror.big grin

Mai e Wrong Turn. toate 3. big grin si aici avem de a face cu canibali.care sunt intr-o padure. pur si simplu nu ai cum sa scapi de ei. deoarece padurea e a lor.laughing Drumurile sunt cu sarma ghimpata. e un horror excelentlove struck Sper ca te-am ajutat. Te pup:*

| blackrose269 a răspuns:

THE HAUNTING IN CONNECTICUT-> Este bazat pe o poveste reala. E vorba despre un baiat ce a fost diagnosticat cu cancer si a fost trimis sa urmeze un tratament medical. El impreuna cu familia sa se muta intr-o alta casa, aceasta fiind mai aporoape de clinica unde trebuia sa urmeze baiatul tratamentele.Incepuse sa fie afectat de activitatea paranormala din casa, afland in cele din urma ca s-au mutat intr-o fosta morga.

DEAD SILENCE -> Este vorba despre moartea lui Mary Shaw.Sotia unui localnic a fost ucisa in mod brutal iar acesta se intoarce acasa pentru a dezvalui legenda terifianta a lui Mary Shaw si motivul pentru care in momentul in care o vezi, nu va trebui sa tipi.

MIRRORS (PRIMA PARTE) -> Il are in centrul actiunii pe un fost politist care lucreaza acum ca agent de paza la un imens magazin universal, inchis multa vreme din cauza unui incediu devastator in care si-au pierdut viata foarte multi angajati. Barbatul este intrigat de o femeie necunoscuta care pretinde ca fantoma surorii ei, moarta in incendiul respectiv, s-a intors pe pamant dornica de razbunare si se foloseste de oglinzile magazinului ca de niste porti de intrare in lumea celor vii.Amy Carson, sotia acestuia de care acesta urmeaza sa se desparta, refuza sa creada initial povestea incredibila pe care i-o relateaza acesta, dar va vedea cu ochii sai cum intreaga familie este pusa in pericol de spiritul diabolic, care nu intampina nici o greutate in a intra in propria lor casa.

MIRRORS 2 ->Pelicula isi incepe actiunea cu unul din actorii principali, Max, care in urma unui accident de masina este in recuperare. Din necesitati materiale, se angajeaza drept paznic de noapte la un magazin. Dar nu este atat de simplu pe cat pare, iar suspansul incepe sa creasca in momentul cand Max vede in oglinda magazinului, in mod repetat reflectia unei femei misterioase. Totul devine si mai real in momentul cand unor prieteni de ai sai li se intampla unele lucruri misterioase.
In momentul cand se hotaraste sa mearga la unul dintre ei, combatand o posibila moarte, vede intr-adevar ca oglinda din casa prietenului joaca feste. Pe moment pare relaxat ca a reusit sa isi salveze aproapele, dar totul este de abia la inceput si evenimentele nefaste se tin lant dupa el, creindu-i multe probleme. Face cunostinta cu o tanara ce il ajuta a rezolva misterul, dar se pare ca si ea, la randul ei, este implicata in toate aceste evenimente.Filmul tine intr-un suspans continuu, iar finalul este imprevizibil.

Mai sunt si SAW 1, 2, 3, 4, 5 si 6 numai ca sunt cam scarboase big grin. [In ele este vorba despre un evadat numit Jigsaw inchide mai multe persoane intr-o casa plina de capcane.Pentru a scapa cu viata acestia sunt nevoiti sa omoare pe cineva, sa incerce sa gaseasca scaparea dand de alte capcane sau in cele din urma ajung sa se sinucida.]

Sper ca ti-am fost de ajutor :d Fundita? puppy dog eyes

Sper ca ti-am fost de ajutor

| Kydie a răspuns:

Pai... ciachi (scuze am uitat cum se scrie) (rade) casa celor 13 fantome, blody mary, scary movie cam atat stiu big grin

| collector a răspuns:

The Collector, Seriile Saw, Exorcizarea lui Emily Rose, Friday 13 (2010)...toate merita vazute:X