| bogdan101 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie niste filme de groaza faine DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Max22w2 a răspuns:

Pai cateva... Mirrors 1; Mirrors 2; Drag me to hell; Saw 1, 2, 3,4,5,6; Maskerade; Beastly; The Shrine; The Tunnel; Quarantine 2.etc

| bogdan101 explică:

Spune si de comedie ca si alea imi plac

| Mimi99 a răspuns:

Buna Twilight, Scary Movie, Cazul 13 Ma pricem mai bine la filme de comedie big grin!

| Red9_3204 a răspuns:

Recent am vazut "The Ward" regizat de John Carpenter. Destul de fain. Uite o lista cu unele dintre cele mai bune filme horror -> http://www.imdb.com/list/VPR765j3dG0/