| MissDelevingne a întrebat:

Va uitati la Ellen Show pe euforia? Va place?
Vreau parerile voastrehappy

2 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Dalove struck o ador pe Ellen, dar era mai bine daca era in fiecare zi si n-o mai baga pe Oprah aia.

| AL3XandraAnndreutza a răspuns:

DA! Adica,vreau sa spun ca Ellen este una din generatia noastra, e glumeata, si are talent la dans(ai vazut si tulaughing) si mai ales ca stie sa intretina atmosfera.Si nu e vorba ca "au bagat-o pe Oprah).E vorba ca,si acest Reality-Show, Ellen Show, nu ar fi existat daca nu ar fi inceput acum 25 de ani Oprah cu povestile ei ale unor persoane care au trait anumite experiente traumatizante.in 2009, cand Ellen nu era inca la Euforia la noi in Tara, a zis in fata intregii Americi:"Oprah este modelul meu in viata.As vrea sa fac lucrurile la fel de bine cum le-a facut si ea."...In orice caz, Ellen merita toate aplauzele noastre pentru ca are curaj sa isi spuna parerea in fata intregii lumi si stie cine este si cum este.:d