| RAY a întrebat:

Va uitati la filme, seriale in limba engleza? care nu sunt traduse ma refer

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da şi le prefer în limba lor originală.

| FucktheSystem a răspuns:

Ray, amice, uite că am găsit și eu un cunoscut care mai e activ pe TPU, doamne ajută!
Păi da, cine stă să apară traducerea?

| RAY explică (pentru FucktheSystem):

Sal,cmf?

| FucktheSystem a răspuns (pentru RAY):

Hei. Uite bine, am zis să mai intru și eu să văd cum mai stau lucrurile pe aici și momentan bântui siteul. Oricum văd că e plictiseală mare pe aici.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Da, ma uit happy
Ma ajuta destul de mult.

| Radu284 a răspuns:

Numai asa ma uit, traducerile in romana sunt de obicei destul de proaste.

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu, pentru ca nu stiu toate cuvintele din limba engleza..si nu mai pricep nimica, daca stii limba engleza la perfectie asa da, te poti uita.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Uneori da, doar invat engleza de 6 ani cate 5 ore pe saptamanawinking
Si traducerile-n romane nu sunt exacte!