| darkmihai a întrebat:

Va uitati la pariu cu viata? cine a murit? ioana sau anca sau amandoua?

Răspuns Câştigător
| nic3rr a răspuns:

Anca a trait doar Ioana a murit pentru ca a facut stop cardiac parca, oricum cred ca e pe sfarsite serialulsad

| TraficantaDePufuletzi a răspuns (pentru nic3rr):

Serialul nu e pe sfarsite. Abia a inceput,nu prea are cum sa se si termine.
In legatura cu intrebarea,nu e neaparat sa fi murit, ar fi putut ceva de genul moarte temporara cum se intampla destul de des in viata reala. Si Ioana nu va muri, e personajul principal.

18 răspunsuri:
| nic3rr a răspuns:

Se poate sa fie amandoua spirite dar nu ai auzit cand ziceau toti cv despre ea ca vorbea si Anca?

| Tsunade99 a răspuns:

Ioana a murit...dar oricum banuiesc ca isi va reveni, ca fara ea nu e interesant serialul... oricum numai acum ceva timp a inceput, ar fi groaznic rau daca sar sfarzi asa fara nici un sens.

Răspuns utilizator avertizat
| D3IuTzA14 a răspuns:

Mai eu aseara cand am auzit ca cica Ioana " Va murii" Am zis: Na`re cum oh go on Pentru ca ea si Andrei sunt Personajele Principalehappy.Dar daca " Va murii" Inseamna ca serfialu nu mai are multe episoade si e pe sfarsite:-s Dar de obicei aceste seriale se termina frumos Nu cu moarte.:*

| Napo a răspuns:

Mai eu sunt de accord cu ceilanti deci sigur n-are cum ioana sa fi murit cum spun toti ca este personaj principal daca iti spun am vazut multe telenovele si filme care persoanajul principal nu a murit sti si m-am obisnuit cand vad un film spun "nu moare iti spun eu ca este personaj principal " si asa erawinkinghappy

| darkmihai explică:

Da dar la sfarsit erau amandoua spirite dar e posibil sa ie doar ioana ca se gandeau toti la ea...(s-a oprit asa dar eu nu cred ca moare doar e pesonajul principal)

| anonim_4396 a răspuns (pentru darkmihai):

Fi linistit nu moare nici una, o sa vezi ca Ioana e de fapt in coma.Si iti explic si de ce: 1. E personajul principal, nu are cum sa moara. 2.Ai vazut si tu cum au dat secventele acelea din urmatorul episod, mereu scot din context ca sa te uiti, iar eu cred ca de fapt e in coma si toti isi amintesc clipele frumoase cu ea.

| darkmihai explică (pentru anonim_4396):

Pe facebokul lor zice asa,, Urmariti urmatorul episod din Pariu cu viata, luni - 7 noiembrie - si veti afla ce se intampla cu Ioana...,, deci o sa isi revina, daca murea nu au deunde sa scoata doua episoade din nou

| anonim_4396 a răspuns (pentru darkmihai):

Pai nu moare, inca nu sti, ea poate intra in coma da ei mereu pun secvente din astea ca sa te faca sa te uiti sa vezi ce se intampla cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni

| alexxsiss a răspuns:

Nu a murit niciuna ioana n-are cum sa moara oricum ea daca ar fi murit sar fi intamplat o minune ea e personajul principal

| MisteriousGirl6868 a răspuns:

Dacă a făcut stop cardiac asta nu înseamnă că va muri. 1 la mînă. 2 la mînă serialul nu ar fi aşa de mişto fără ea!
aşa că eu dau 10000 % că ea va supraveţui şi va fi fericită cu Andrei!

| biencutza3 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic...dar oricum ar fi penibil sa moara ioana, adica eu sincer nu cred ca m'as mai uita la seriallaughing, iar daca m'as mai uita ar fi sa mai rad de gica popalaughing (e foarte haios)

| iubitadulce a răspuns:

Niciuna

| BbyDydy a răspuns:

N.are cum sa moara...laughing

| ancamihaelaclaudia a răspuns:

Nu va muri cu siguranta... e rolul principal
așa ca sunt sigura...

| CassyFrumusik13 a răspuns:

Nu moare nimeni.Ioana a intrat in stop cardiac dar pana la urma tot o salveaza cumva. speram sad