| lovecats123 a întrebat:

Vara asta vreau sa incep sa ma uit la un nou serial dar nu ma pot hotari care asa ca vreau sa imi spuneti care este mai bun dintre :
-Supernatural
-American horror story
-Pretty little liars
-Teen wolf
-Gossip girl
Mentionez ca am terminat recent serialul TO si The vampire diaries si chiar mi-au placut(romantism si horror). Deci ce imi sugerati?

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Toate sunt bune,le poți vedea pe toate,pe rând, iar dacă nu știi cu ce să începi și pentru că abia ai vizionat TO și TVD, îți sugerez să te orientezi spre Teen Wolf, care este cu vârcolaci și deci mai aproape (asemănător) de cele văzute de tine recent, apoi evident pe celelalte:Supernatural, PLL, Gossip Girl și în final AHS

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural e cel mai tare.

| KamaSutra a răspuns:

Gossip Girl, dar mai bun e Lie to me sau Dr. House

| IonutCG90 a răspuns:

Supernatural rulz, sunt la episod 22 sezon 20 big grin Mai am 2-3 de văzut și gata. Abia prin Noiembrie cică începe sezonul 11. rose--

| PinkPanther001 a răspuns:

Gossip girl

| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! Uita-te la Supernatural, iti va placeawinking

| dorra091199 a răspuns:

Gossip Girl. E interesant si plin de surprize. laughing Pe scurt...e super tare!

| MontgomeryRosette a răspuns:

Dacă vrei mai multe chestii de tipul romance și horror, atunci recomand Teen Wolf. Primul sezon mi s-a părut cam slăbuț, dar se îmbunătățește radical mai ales din sezonul 3, când accentul cade pe partea cu horror.

Părerea mea personală, însă, e să te uiți la Supernatural.winking Nu are romance, dar are un plot foarte complex și interesant.

| Eremia_Andreea_1995 a răspuns:

Iti sugerez Supernatural, deoarece eu am inceput cu mult timp in urma sa vizionez si dupa ce am parcurs 6 sezoane, aflasem din niste zvonuri ca nu vor mai filma. Am fost profund dezamagita deoarece serialul ala marca o parte din mine, asadar, dupa ceva timp de la publicarea mesajului aluia am avut o surpriza placuta si incepusera din nou filmarile..De-abia asteptam, ce pot spune...Incearca si nu vei avea de pierdut, fiecare cu preferintele salewinking

| Damiansofia a răspuns:

P L L