| PopStarInMyMind a întrebat:

Acum cateva saptamani am terminat Pretty Little Liars si mi-a placut foarte foarte mult pentru ca ma inspira.Acum vreau sa incep alt serial asemanator.Ce imi recomandati?
P.S.Nu Gossip Girl sau Vampire Diaries pentru ca le-am inceput si nu-mi plac.

5 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Pai The Secret Circle, Chuck, Lost si Terra Nova.

| deea_4985 a răspuns:

Poti incerca "The Lying Game"

| cristy3991 a răspuns:

Iti recomand Prison Break. Este unul dintre cele mai bune seriale vazute de mine.

| cristy3991 a răspuns:

Iti recomand sa citesti o carte si sa mai lasi filmele.

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună. Poți să te uiți la #The Secret Circle, #American Horror Story, #Glee, #Skins U.K, #Supernatural, #F.R.I.E.N.D.S, #Hellcats, #Dexter happy. mie astea îmi plac